Strona główna | Kursy hiszpańskiego | Kultura Hiszpanii | Broszura | Zapisz się 11-10-2008  
Nauka hiszpańskiego
O Escuela Internacional
Dlaczego hiszpański?
Dlaczego E.I.?
Bezpłatna broszura
Zapisz się teraz!
Miasta E.I.
Alcalá de Henares, Hiszpania
Salamanca, Hiszpania
Málaga, Hiszpania
San Rafael, Kostaryka
Tamarindo, Kostaryka
Cuernavaca, Meksyk
Kursy hiszpańskiego
Oferty specjalne
Kursy hiszpańskiego
Zakwaterowanie
Zajęcia / Wycieczki
Ceny i terminy
Wliczone w cenę usługi
Sprawdź swój hiszpański
E.I.
Wideowycieczka
Zdjęcia
Rekomendacje
Newsletter
Kontakt
Pliki do pobrania
Informacje
Wizy
Punkty (kredyty)uniwersyteckie
Szwedzcy studenci - CSN
Bildungsurlaub
Informacje nt. języka hiszpańskiego
Partnerzy E.I.
Przedstawiciele E.I.
Uniwersytety i szkoły

DLACZEGO E.I.?

Rekomendacje uczniów

To są komentarze niektórych uczniów, którzy uczestniczyli w kursach Escuela Internacional. Jeśli chcesz skontaktować się osobiście z naszymi byłymi uczniami, napisz do nas. Wyślemy Ci imię i informacje dotyczące kontaktu z uczniem, który mówi w Twoim języku.

Maria Caluag

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Musiałam nauczyć się hiszpańskiego aby rozwinąć moją karierę. Wybrałam roczny kurs w Escuela Internacional. Zajęcia są bardzo zabawne i ciekawe, a moi nauczyciele przynoszą na zajęcia wszystko co jest nam potrzebne żeby robić postępy w nauce.  Znacznie polepszyłam znajomość języka dzięki jakości nauczania i metodologii jaką stosuje szkoła. Poza tym fantastyczne jest doświadczenie mieszkania z hiszpańską rodziną. Jestem bardzo zadowolona z kursu."

Stany Zjednoczone, 28 lat,
Pracownik socjalny

Terry McCann

Uczen hiszpanskiego w AlcalaKomantarz:
"Jestem początkujący i trudno jest nadążyć za wszystkim co mówi nauczyciel na zajęciach, ale nauczyciele mają dużo cierpliwości i są bardzo zabawni. Pracownicy biura są bardzo mili i pomocni. Málaga to duże miasto nad morzem, a jej centrum jest zabytkowe i interesujące. Najlepsze jest jednak to, że jest w Hiszpanii!"

Wielka Brytania, 39 lat,
Lekarz

Ana Imai

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Zanim przyjechałam do Hiszpanii byłam bardzo zdenerwowana. Ale teraz jestem szczęśliwa ponieważ zajęcia w E.I. są bardzo przyjemne, nauczyciele są bardzo mili i poznałam wielu przyjaciół tutaj w szkole. Poza tym uwielbiam mowić po hiszpańsku."

Japonia, 22 lata, Studentka

Estelle Gusejnow

Uczennica hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
"Nauka hiszpańskiego w Escuela Internacional to intensywne doświadczanie i ćwiczenie tego języka. Teraz mówię o wiele lepiej niż przed przyjazdem na kurs, a poza tym jestem bardzo zadowolona ponieważ nauczyciele zawsze się interesują potrzebami ucznia i bardzo pomagają. Miłe wspomnienia i nowe znajomości pozostaną na zawsze. Jestem bardzo zadowolona, że przyjechałam uczyć się hiszpańskiego w Escuela Internacional."

Niemcy, 22 lata, Studentka

   

Ellen General

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Escuela Internacional to bardzo przyjemna szkoła gdzie nauczyciele dużo mnie nauczyli podczas trzech miesięcy jakie tutaj spedziłam. Przyjeżdżają uczniowie z całego świata i bardzo lubię zajęcia w tym gronie, szczególnie chodzenie po barach. Hiszpania to piękny kraj, który codziennie zaskakuje mnie nowymi przyjemnymi wrażeniami."

Holandia, 18 lata, Studentka

Sonia Maria Gonçalves

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Czas tutaj w szkole płynie bardzo szybko. W Salamance możesz znaleźć E.I. i zobaczysz, że jej nauczanie jest świetne. Nauczyciele są bardzo uprzejmi i dobrze przygotowani. Nauka hiszpańskiego z nimi jest bardzo szybka a zajęcia poza aula lekcyjną i wyczeczki kulturalne są pomocne w rozwijaniu znajomości języka. Nauka z tak wspaniałymi osobami, pośród różnych kultur z całego świata to przyjemność i cudowne doświadczenie."

Brazylia, 48 lat, Nauczyciel

Victoria Sauveplane

Uczennica hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
Escuela Internacional pozwala doświadczyć bardzo zróżnicowany i interesujący świat. Po pierwsze, na zajęciach szybko się uczysz w sympatycznej atmosferze o hiszpańskiej kulturze, jedzeniu i o hiszpańskich fiestach. Po drugie, poznałam ludzi ze wszystkich stron świata. To doświadczenie, które pozostanie w pamięci na zawsze."

Kanada, 16 lat, Uczennica

Christian Jensen

Uczen hiszpanskiego w SalamanceKomentarz:
"Atmosfera w Escuela Internacional jest absolutnie niesamowita. Nauczyciele są bardzo otwarci i każdego dnia mój zapał do nauki staje się silniejszy. Miasto również jest cudowne, dzięki fiestom, swojej kulturze, sportowi... W Salamance jest wszystko. Pobyt tutaj to dla mnie przyjemność i wątpię czy istnieje inne podobne miejsce na świecie. Mam szczęście móc przebywać w miedzynarodowym otoczeniu i zarazem uczyć się hiszpańskiego.”

Polska, 19 lat, Student

   

Martin Fahy

Uczen hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
"Jestem bardzo zadowolony z podjęcia decyzji o nauce w Escuela Internacional. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze a nauczyciele są bardzo sympatyczni. Bardzo dobrze przygotowują swoje lekcje i wykorzystują zrożnicowane środki aby ucziowie jednocześnie się uczyli i bawili. Zarówno wycieczki jak i zajęcia kulturalne bardzo mi pomogły i umożliwily zaprzyjaźnić się z wieloma osobami z różnych krajów. Bez wątpienia polecam tę szkołę tym, którzy chcą się nauczyć hiszpańskiego."

Irlandia, 37 lat, Programista

Sandrine Prieur

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Myślę, że to bardzo dobrze, że nauczyciele mówią tylko po hiszpańsku. Kursy z kultury są bardzo interesujące i uczą nas o bogatej kulturze Hiszpanii. Miasto jest bardzo przyjemne, słońce cudowne, wspaniała plaża, zabawne fiesty, itd. Wszystkim polecam naukę hiszpańskiego w Escuela Internacional."

Francja, 18 lat,
Studentka

Eleonora Bianchetti

Uczennica hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
"Ten kurs bardzo mi się podoba, na lekcjach muszę mówić tylko po hiszpańsku, co jest bardzo ważne. Nauczyciele są bardzo sympatyczni a zajęcia nie są nudne. Jest wiele ciekawych zajęć, jak również dużo czasu aby iść na plażę, do centrum czy na odpoczynek. Moja rodzina jest bardzo uprzejma i zawsze gotowa do rozmawiania ze mną po hiszpańsku. Nie chcę wracać do mojego domu we Włoszech!"

Włochy, 20 lat, Studentka

Ivy Cherryll Ong

Uczennica hiszpanskiego w Alcala Komentarz:
"Od dnia kiedy przyjechałam do Escuela Internacional zaprzyjaźniłam się z wieloma osobami z różnych krajów. Życie w takim kosmopolitycznym środowisku jest bardzo ciekawe ponieważ możemy rozmawiać o naszych kulturach i doświadczeniach po hiszpańsku. W taki sposób uczymy się przez cały czas. Poza tym mogłam poznać z bliska życie w Hiszpanii ponieważ mamy organizowane rożne wycieczki i fiesty. Dzięki Escuela Internacional spędziłam w Hiszpanii kilka cudownych tygodni."

Filipiny, 23 lata, Studentka

   

Justine Czora

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Szkoła mi się podoba ponieważ lekcje są dobrze podzielone: rano gramatyka, a po przerwie pisanie i konwersacje. Lekcje konczą się o godz. 13:00, więc potem masz dużo czasu na plażę i na inne zajęcia. Mieszkania szkoły są również bardzo ładne i są blisko szkoły."

Francja, 20 lat,
Studentka

Jitka Velenska

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Nauczyciele w Escuela Internacional bardzo dobrze przygotowują prowadzenie lekcji polegające na zabawnych zajęciach. Dzięki temu łatwo uczymy się języka hiszpańskiego w bardzo wesołej atmosferze. Ponadto po południu możemy oglądać filmy, chodzić po barach lub poznawać hiszpańską kulturę. W ciągu weekendów zwiedzamy okoliczne miasta z jednym z naszych nauczycieli w roli przewodnika. Naczyciele zawsze przygotowują przyjemne niespodzianki dla uczniów a relacje z nimi są naprawdę zachwycające. Escuela Internacional bardzo mi się podoba i mam nadzieję wrócić tu wkrótce."

Czechy, 49 lat,
Nauczyciel języka

Charlie Lenier

Uczen hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
"Jestem zachwycony szkołą Escuela Internacional. Nauczyciele tworzą zabawną atmosferę bardzo sprzyjającą nauce hiszpańskiego. Zaprzyjaźniłem się z ludźmi z wielu różnych krajów i nabyłem wspaniałego kulturalnego doświadczenia. Nigdy nie zapomnę chwil spędzonych w Hiszpanii, w tej szkole i w tym mieście."

Stany Zjednoczone, 21 lat, Student

Charles Loller

Uczen hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Escuela Internacional to jedyna szkoła w której naprawdę uczysz się hiszpańskiego. Tematy poruszane na lekcjach są interesujące, rzeczywiste i bardzo praktyczne, a nauczyciele zawsze przykładają się i przedstawiają je na wesoło. Podczas mojego pobytu w E.I. nauczyłem się dużo o Hiszpanii i bardzo poprawiłem swój hiszpański. Poza tym na wycieczkach szybko rozwiewali moje wątpliwości i odpowiadali na pytania dotyczące historii i kultury Hiszpanii. Nauczyciele Escuela Internacional zawsze zachęcali i motywowali mnie do dalszej nauki ponieważ zawsze mają dla uczniów usmiech na twarzy."

Stany Zjednoczone, 27 lat

   

Marc Rickert

Uczen hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Jestem bardzo zadowolony z zajęć ponieważ dużo się nauczyłem w ciągu jednego tygodnia o języku, ludziach i kulturze Hiszpanii. Nauczyciele bardzo dobrze przygotowują lekcje i są dosyć sympatyczni. W czasie lekcji mogę dużo mówić a w czasie wolnego czasu organizowanych jest wiele zajęć i wycieczek."

Niemcy, 31 lat,
Nauczyciel wychowania fizycznego

Federico Castagna

Uczen hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
<"Przyjechałem do Escuela Internacional w celu nauczenia się języka hiszpańskiego, poznania kultury tego kraju i również w celu poznania nowych przyjaciół. Mogę powiedzieć, że kurs naprawdę mi się bardzo podobał, pokrył się całkowicie z moimi potrzebami i był dobrze zorganizowany. W Escuela Internacional lekcje są bardzo ciekawe, uczysz się i bawisz w tym samym czasie wraz z nauczycielem i z resztą uczniów. Nauczyciele to profesjonaliści i, konkludując, było to bardzo pozytywne doświadcznie dla mnie. Chcę wrócić do Escuela Internacional, aby w dalszym ciągu polepszać mój hiszpański."

Włochy, 31 lat, Inżynier

Melanie Wijnands

Uczennica hiszpanskiego w MalagdzeKomentarz:
"Bardzo podoba mi się ta szkoła. Nauczyłam się dużo tylko w 2 tygodnie. Planuję tu wrócić w przyszłym roku. Nauczyciele są bardzo mili i w każdej grupie są uczniowie z różnych państw. Mieszkam w ładnym mieszkaniu blisko szkoły i plaży. Malaga to bardzo przyjemne miasto a jej nocne życie jest niesamowite."

Holandia, 19 lat, Studentka

Adrienne Baksh

Uczennica hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
"Zajęcia są bardzo intensywne, ale zabawne. Można dużo się nauczyć w niewiele czasu. W trakcie kursu miałam wolny czas na poznanie i zwiedzanie miasta. Malaga jest piękna. To miasto, które każdy powinien poznać. Uważam również, że każdy powinien uczyć się zagranicą zanim skończy 20 lat."

Stany Zjednoczone, 19 lat, Studentka

   

Martin Mäusezahl

Uczen hiszpanskiego w MaladzeKomantarz:
"Zanim przyjechałem do Escuela Internacional mówiłem tylko trochę po hiszpańsku, ale po jedynie dwóch tygodniach tutaj, mogę wysłowić się już dosyć dobrze. Na zajęciach nauczyłem się hiszpańskiego w bardzo przyjemny sposób. Nauczyciele, ponadto, są przyjaciółmi i towarzyszami zawsze gotowymi do wytłumacznia nam kwestii dotyczących kultury i języka, aby nasz pobyt w Hiszpanii był przyjemny. W Escuela Internacional nauczyłem się hiszpańskiego w naturalny sposób bez dużego wysiłku."

Niemcy, 24 lata, Student

Bastian Manz

Uczen hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Nauka hiszpańskiego w Escuela Internacional różni się bardzo od nauki w mojej szkole w Niemczech. Grupy są bardzo małe a nauczyciele mówią tylko po hiszpańsku. W tej szkole nauka jest bardzo szybka, szczególnie języka, co jest dużą zaletą, ponieważ dzięki temu mogę porozumieć się z innymi Hiszpanami na ulicy. Myślę, że dwa tygodnie tutaj są ważniejsze dla mojej znajomości hiszpańskiego niż cały zeszły rok spędzony w szkole w moim kraju."

Niemcy, 14 lat,
Uczeń

Pierre-Charles Tardif

Uczen hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
"Nauczyciele są bardzo mili i zawsze gotowi pomóc uczniowi. Różne poziomy pomagają w szybkiej nauce hiszpańskiego. Możemy zwiedzać inne miasta i uczesniczyć w wycieczkach i zajęciach organizowanych poza klasą z uczniami z wielu krajów świata."

Kanada, 21 lat, Student

Yuan Xu

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"Uczyłam się dwa miesiące w Escuela Internacional. Przedtem mówiłam tylko trochę po hiszpańsku, ponieważ dla nas Azjatów jest to bardzo trudne. Zajęcia w Escuela Internacional są zróżnicowane i dzięki zabawom podczas których ćwiczy się różne aspekty języka mój hiszpański bardzo się polepszył i teraz mówię o wiele lepiej. Nauczyciele są bardzo sympatyczni a ich lekcje są bardzo zabawne. Inną rzeczą, która bardzo mi się podoba jest to, że wszyscy uczniowie i nauczyciele jesteśmy jak jedna rodzina. Uwielbiam Hiszpanię i Escuela Internacional!"

Chiny

 

Sandra Meier

Uczennica hiszpanskiego w MaladzeKomentarz:
"Kiedy rozglądałam się za kursem hiszpańskiego w Hiszpanii zdecydowałam się na Escuela Internacional. Było to niesamowite doświadczenie. Moi nauczyciele byli bardzo fajni i bardzo ich polubiłam. Nauka w prowincji Madryt jest fantastyczna ponieważ ludzie mówią wyraźnie i łatwo jest ich zrozumieć. Zanim zaczęłam uczyć się z E.I. uczyłam się hiszpańskiego przez pół roku na uniwersytecie, ale okazało się to dosyć trudne. W Escuela Internacional postęp w moim hiszpańskim był bardzo szybki. Mieszkałam u sympatycznej rodziny i w niespełna dwa miesiące nauczyłam się więcej niż wcześniej w Niemczech. Mój hiszpański jest bardzo dobry, a co najważniejsze czuję się pewnie gdy go używam."

Niemcy, 18 lat, Uczennica

Kumiko Miyatani

Uczennica hiszpanskiego w AlcalaKomentarz:
"W Escuela Internacional nauczyciele przygotowują zajęcia tak, aby uczyć w sposób zabawny i praktyczny. Przynoszą na lekcje gry dzięki którym ćwiczymy zagadnienia o których się uczymy. Mówią w wyraźny sposób i wyjaśniają zajęcia prostym językiem co wzbudza zaufanie uczniów. Dlatego twój hiszpański będzie się poprawial z dnia na dzień!! Poza tym, jako że w grupach mamy uczniów z różnych krajów, rozmawiamy na wiele tematów i dzięki temu poszerzamy swoje horyzonty. Nauka hiszpańskiego w Escuela Internacional była dla mnie wspaniałym przeżyciem."

Japonia, 20 lat,
Studentka

 


Kultura Hiszpanii
Don Kichot z Manczy
Literatura hiszpańska
Prowincje i miasta Hiszpanii
Hiszpańskie święta
Typowo hiszpańskie
Sławni Hiszpanie
Kuchnia hiszpańska
Salamanca - Plaza Mayor
Praktyczny przewodnik
Kursy hiszpańskiego
Hiszpania
Málaga
Kostaryka
Meksyk